Hliníkové venkovní žaluzie Z 90

Výhody venkovních hliníkových žaluzií

 • Žaluzie venkovní na francouzkých oknechAtraktivní vzhled lamel o šířce 90 mm
  nabízí architektům decentní prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru
 • Individuální regulace světla
  díky možnosti naklopení lame v kterékoliv poloze stažené žaluzie lze dosáhnout individuální regulace dopadu světla. Dosažené odstínění vnitřního prostoru je ve srovnání s konvenčními shrnovacími žaluziemi podstatně účinnější.
 • Odhlučněný chod žaluzií
  silný lamelový profil s veválcovanou hranou z umělé hmoty a extrentrickým vodícím čepem lamely redukují vnější hluk a hlučnost větru na minimum. K eliminaci hluku rovněž přispívají boční vodící lišty opatřené pryžovým těsněním.
  Vysoký stupeň izolace
  těsně přiléhající lamely způsobují redukci cirkulace vzduchu mezi lamelovou plochou a oknem, čímž přispívají ke zlepšení hodnoty izolace.
 • venkovní žaluzie na okněVyšší komfort díky automatizaci
  na přání zákazníka může být pohon elektromotorem kompaktně vestavěným v horní liště. Nejvyššího využití je docíleno použitím automatických slunečních a časových řídících jednotek.
 • Dlouhá životnost
  povětrnostně stabilní lamelové spojení z chromované oceli, nově lakované lamely, aramidovými vlákny zesílené nosné pásky a pásky z terilenu s vysokou pevností v tahu zaručují dlouho životnost žaluzií
 • Široká oblast uplatnění
  ideální pro použití v bytové výstavbě, podnikových stavbách, kancelářských a správních budovách.
 • Nové lakování lamel
  vykazuje proti obvyklému lakování podstatně zvýšené zachování barevného tónu a povětrnostní stabilitu. Ulpívání nečistot je značně menší a lamely se dají snadno čistit.