Plovoucí podlahy laminátové

Laminátové podlahy ALSA FLOOR

Alsafloor – laminátová podlaha splňující vysoké nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách v zátěžových třídách AC3/31, AC4/32, nově AC5/33, je vyráběna v tloušťkách 7, 8, 12 mm s licenčním zámkem UNILIN a novým zámkem Zip´n´go . Lamely jsou vyráběny z HDF desky se zvýšenou odolností proti vodě.

Nový zámek na čelním spoji – od roku 2013 na všechny řady tl.8 a 12 mm (mimo řady MEDINA) vyvinula EPI flooring vlastní nový zámek na čelním spoji Zip´n´go, který usnadňuje zamykání spoje pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely , chrání čelní hranu před poškozením při montáži a výrazně zvyšuje pevnost čelního spoje.

Zip´n´go je přesný, rozebíratelný a nevyžaduje žádnou námahu při instalaci. Je kompatibilní se stávajícím zámkem Safe Clip System, liší se v čelním spoji. Tedy můžete položit staré provedení společně s nový tak, že začnete od nové řady.

Nový zámek Zip´n´go je od jara 2013 zaváděn do výroby.

Laminátové podlahy Lamett

Předobrazem všech dekorů laminátových podlah Lamett je dub ve všech jeho podobách:

Bolero - rustikální dub se synchronní strukturou let ze vzhledem matné olejované podlahy

Charleston - rustikální ručně hoblovaný dub s autentickým synchronním zobrazením olejované podlahy i v jeho laminátové podobě

Grandissimo 5G - velká rustikální dubová prkna se synchronním vzhledem olejované podlahy.

Od roku 2012 jsou na trhu dvě nové kolekce laminátových podlah s neuvěřitelně autentickým vzhledem rozpraskaného sukatého olejovaného dubového prkna.