Plovoucí podlahy dřevěné

Při montážích dřevěných plovoucích podlahy využíváme výrobky firmy Decospan.

Dýhované dřevěné podlahy PAR-KY

PAR-KY je dřevěná dýhová podlaha s tenkou vrstvou skutečného dřeva, nazývané dýha. Horní vrstva ze skutečného dřeva tvoří jedinečné vzory, bohaté barevné variace, překrásné odrazy světla a živé trojrozměrné efekty. Takto je možné odlišit přírodní výrobek od jeho imitace, jako je například laminát.

A k tomu navíc dýhová podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje. Dýhovaná podlaha PAR-KY je vynikající volbou pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

PAR - KY - ideální podlahy na podlahové topení

Dvouvrstvé dřevěné parkety SIPA 

Tyto osvědčené konstrukce Vás jistě zaujmou svými vynikajícími užitnými vlastnostmi a příjemně překvapí svojí cenou. Na spodní vrstvě břízové překližky je nalisována 4 mm nášlapná vrstva ušlechtilých vybraných dřevin opatřená vysoce odolným lakem, nebo oxidativním olejem.
Vedle standardních dřevin (Dub evropský,Dub evropský kouřový, Javor kanadský, Ořech americký, Třešeň americká) si můžete z nabídky také vybrat exotické a zajímavé dřeviny jako jsou např. Afrormosia, Doussie, Iroko, Jatoba, Merbau, Teak Burma).

Decospan CZ Selection

Dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro Váš interiér a po staletí přináší do obydlí hřejivou pohodu, vůni, útulnou atmosféru a styl.

Kolekce Decospan CZ Selection je postavena na osvědčené vysoce kvalitní dánské značce Moland, která je jedním z největších tradičních distributorů třívrstvých podlah ve skandinávských zemích.

V zemích vyznačujících se velkými klimatickými rozdíly, kde ne všichni výrobci mohou obstát se svými vícevrstvými podlahami – v zimě jsou interiéry extrémně vysušeny díky arktickým mrazům a léto je pak nadprůměrně vlhké.

V našem mírnějším klimatu pak Moland s velkou rezervou splňuje požadavky kladené na stabilitu dřevěné konstrukce – většina těchto podlah může být úspěšně použita na podlahové vytápění.